Loading ...
close
logo

جدیدترین ترندها در مراسم اسکار 2022

جدیدترین ترندها در مراسم اسکار 2022

جدیدترین ترندها در مراسم اسکار 2022


مانند هر کس و هر چیزی در این دنیا، مراسم جوایز اسکار هم بعد از همه‌گیری ویروس کرونا در جهان، وضع عجیبی را پشت سر گذاشت. اما پس از مراسم غیرمعمول سال قبل که افراد معروف با سلفی‌های خود از قرنطینه باید این موضوع را درک می‌کردند که اسکار مکان مناسبی برای گردهمایی در این شرایط نیست، امسال بار دیگر این مراسم با فرش قرمز خود بازگشته است. همراه با همان رژه‌های معروف و نمایش لباس‌های گاه عجیب.

 

مراسم اسکار

 


تجربه کافی به دست آورید و طرح خود را برگزینید


در حالی که مراسم اهدای جوایز اسکار امسال حواشی به دلیل حذف برخی جوایز در پخش تلویزیونی خود داشت، اما فرش قرمز آن به دور از هیاهو و حواشی جذابیت همیشگی خود را داشت.
قرار گرفتن لباس‌های قدیمی در کنار لباس‌های جدید و مد روز، شبی فوق‌العاده را رقم زده بود. زنان معروف این مراسم با لباس‌ها و پوشش پرزرق و برق خود بدون توجه به حواشی‌های اسکار روی فرش قرمز راه می‌رفتند و نگاه‌ها را به خود جذب می‌کردند. 
در ادامه در خصوص این بخش مراسم سال 2022 بیشتر آگاه خواهید شد.


Demi Singleton


لیلی جیمز، ستاره فیلم‌های «پم و تامی» و «کینگ ریچارد» و بازیگران زن سانیه سیدنی و دمی سینگلتون، همگی آن‌ها لباس‌هایی با رنگ پاستلی و اکسسوری پرزرق و برق و شیک و امروزی پوشیده‌ بودند. انتخاب‌هایی جوانان گرایانه و بسیار ظریف برای سه بازیگر زن مراسم که دو نفر از آن‌ها نوجوان هستند.

 

 

لیلی جیمز


لیلی جیمز


اما باید گفت پوشش این بازیگران در جزئیات متفاوت بود. دمپایی باله صورتی رنگ جیمز نمای خاص خود را داشت و لباس خاص سینگلتون، مچ پای او را به نمایش گذاشته بود! لباس بی‌یقه صورتی و آبی رنگ آرمانی سیدنی هم نمایی زیبا را روی فرش قرمز به وجود آورده بود. 

 

 

دمی سینگلتون


نیکول کیدمن، نامزد بهترین بازیگر زن هم با لباس چند تکه آرمانی درخشان و براق خود، جلب توجه می‌کرد. این قانون استایلی است که هر فردی که فراری دارد آن را به خوبی می‌داند؛ وقتی همه چیز قرمز است، نیازی به خودنمایی بیشتری وجود ندارد! 

 

 

نیکول کیدمن

 


رزی پرز مجری مراسم اسکار در کنار هم بازی‌های خود در فیلم مردان سفید پوست نمی‌توانند بپرند، روی فرش قرمز با لباس تاپ گردنی کریستین سیریانو با همین رنگ ظاهر شده بود.
کیرستن دانست نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم قدرت شگ، لباس بی‌بند و چین‌دار برند کریستین لاکرویکس را بر تن داشت.
همچنین تریسی الیس راس لباس بدون یقه برند کارولینا هررا خود را با مرواریدی به رنگ سفید روشن تزئین کرده بود. ایمی فورسایت، ستاره coda، لباسی تک شانه از برند مارچسا که رگه‌هایی روی آن قرار داشت، با رنگ قرمز گوجه‌ای پوشیده بود.
همچنین این افراد همگی رژ لب قرمز روی لب داشتند و آن را با ظاهر خود هماهنگ کرده بودند.
آریانا دبوز، نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم west side story از این آرایش، یعنی استفاده از رژ لب قرمز صرف نظر کرد؛ اما کت و شلوار دو تکه خود را که از برند والنتینو اوت کوتر بود با شنل قرمز جذابی تزئین کرده بود.
لباس‌های معمول سیاه و سفید همچنان در مراسم اسکار امسال هم به چشم می‌آمد؛ اما برخلاف همیشه خیلی مورد توجه قرار نگرفت. جاش برولین و جیسون موموآ مجریان dune ست مشکی کاملی را پوشیده بودند. همچنین لباس موموآ با پارچه‌ای به رنگ پرچم اوکراین در جیب او تزئین شده بود.
وسلی اسنایپس که در کنار پرز دیده می‌شد، کت و شلوار براق و خیره‌کننده‌ای را پوشیده بود که با لباس زیرین او کاملا هماهنگ بود. سباستین یاترا، خواننده انکانتو و کودی اسمیت مکفی بازیگر فیلم قدرت سگ فرش قرمز را به قلمرو رنگ‌ها تبدیل کرده بودند! یاترا کت و شلوار موسکینو سرخابی رنگ خود را با پاپیون مشکی همراه کرده بود و اسمیت ست کامل بوتگا ونتا به رنگ آبی روشن را به تن داشت. این در حالی بود که همکاران او تصمیم گرفتند که پیراهن معمول و سنتی سفید رنگ را کنار بگذارند. تیموتی شالامه ستاره فیلم dune با ست کامل لویی ویتون مشکی رنگ خود که ژاکت زرق و برق داری را هم همراه خود داشت، روی فرش قرمز ظاهر شد. یقه باز او گردنبند کارتیر او را به خوبی به چشم می‌آمد.
این نوع لباس را تنها مردان بر تن نداشتند؛ واندا سایکس مجری برنامه، لباسی از همین سبک به شکل کاملا  سفید بر تن داشت.


لباس کوتاه کریستین استوارت


استوارت فرد بی‌نظیر همیشگی هالیوود بوده است که همیشه به دلیل جذابیتش شناخته می‌شود و معروف شده است. این بازیگر که به دلیل بازی در فیلم اسپنسر نامزد بهترین بازیگر شده بود، مجموعه‌ای متفاوت و جذاب و تلفیقی را برای پوشش خود انتخاب کرده بود.
کت و شلوار کوتاه مشکی رنگ برند شنل، به همراه پیراهن باز و کفش پاشنه بلند مشکی.

 

 

کریستین استوارت

 


لباس مهمانی لوپیتا نیونگو


طی سالیان گذشته، همواره لوپیتا لباس‌های خاص و جذابی را بر تن کرده است که در مراسم‌های مختلف همگی منتظر ورود او و دیدن لباس‌های اون بوده‌اند.
این بار نیز وی خلاف گذشته عمل نکرد و با ترکیب رنگ صورتی و طلایی و آویزهایی که می‌درخشید، تمامی چشم‌ها را به سمت خود چرخاند.

 

لوپیتا نیونگو

ثبت نظر

 

 

فرم سفارش

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

 

    

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

فرم سفارش

 

 

    

 

 

مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 

   مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

 

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 نمادها و درگاه ها

logo-samandehi

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد