Loading ...
close
logo

برسی کالکشن بهاری اوت کوتور GiambattistaValli 2022

برسی کالکشن بهاری اوت کوتور GiambattistaValli 2022


برسی کالکشن بهاری اوت کوتور GiambattistaValli
2022


مدیر خلاقیت این برند کالکشن کوتور بهار تابستان و مجموعه‌ی پیش از پاییز را به‌صورت خلاقانه‌ای ترکیب کرد و در ویدئویی ارائه داد.هفته‌ی مد پاریس با حضور تعداد کمی از برندها به‌صورت فیزیکی(حضوری) برگزار شد. در هیاهوی پاریس و شیوع ویروس کرونا برخی از برندها مثل جورجیو آرمانی نمایش خود را لغو کردند و بعضی‌ها به نمایش‌های دیجیتال پناه بردند.
Valli، مدیر خلاقیت این برند برای کالکشن بهاری خود دو مجموعه‌ی متفاوت را ادغام کرد و لباس‌هایی را طراحی نمود که هر زنی باید در کمد لباس خود داشته باشد. لباس‌هایی که بین حال و گذشته جریان داشت. در ذهن خلاق Valli طرح لباس‌های گذشته با سبک و پارچه‌های جدید ترکیب شد و مجموعه‌ای هنری را با نام Valli Experience به وجود آورد.
Valli در طی مصاحبه‌ای در دفتر مرکزی خود گفت:

 

《ما در حال تبدیل‌شدن به خانه‌ی مدی هستیم که در آن همه مدل لباس وجود دارد.》

 

 

 


فضای تاریک سالن با ورود اولین مدل روشن شد و دکوری تزئین شده با اشکال هندسی، آینه‌ها و تابلوها نمایان گشت. نقشه‌ی جهان پشت سر مدل‌ها خودنمایی می‌کرد و شاید اشاره‌ای بر قطب کوتور جهان، پاریس داشت.
در فیلمی که مدیر خلاقیت این برند به‌جای نمایش خود ارائه داد، لباس‌هایی با سیلوئت‌های حجیم، پاپیون، دامن‌های کوتاه، جوراب‌شلواری، طرح‌های پلنگی، چکمه‌های بلند تا زانو و توری‌های چین‌دار در چندلایه دیده شدند.

 

 

اوت کوتور یا لباس‌های آماده؟


سبک‌های لباس مجلسی دهه‌ی 1960 که یادآور برخی از برجسته‌ترین آثار Hubert de Givenchy و Cristóbal Balenciaga بود، در لباس‌های تزئین شده با گل و پاپیون و دکلته مشکی رنگ نمود پیدا کرد.
انعکاس رنگ‌های صورتی، سفید، مشکی، نقره‌ای، قرمز، کرمی و نارنجی لباس‌ها در آینه‌های روی ستون‌ها بازتابی از خلاقیت Valli بود.
Valli خاطرنشان کرد که لباس‌های آماده‌ی برند GiambattistaValli در سطح کیفی بالایی هستند. او برای نشان‌دادن کیفیت لباس‌های آماده در سطح لباس‌های اوت کوتور این برند، با ترکیبی از دو فصل، نمایشی شامل لباس‌های دکلته، کت‌وشلوار، دامن‌های چاک‌دار، شنل، پیراهن‌هایی با برش‌های دالبری و خلاقانه ارائه داد وبا استفاده از پارچه‌های براق، چرم، ابریشم، تافته، حریر، تور، ژاکارد، تویید کالکشن خاص خود را تکمیل کرد. در این نمایش مدل پرنسسی صورتی رنگ با تزئیناتی مثل پاپیون بیانگر حس ظرافت و زنانگی بود.

 

 

 

 

 


از کفش‌های پاشنه بلند گرفته تا گوشواره‌های بزرگ، پاپیون‌های مشکی، چکمه‌های براق، خط چشم‌های خاص لباس‌های این کالکشن را تکمیل کردند و از ابتکار Valli برای این مجموعه سخن گفتند.
عدم مرزبندی GiambattistaValli برای لباس‌های خود منجر به خلق مجموعه‌ی پیش از پاییزی شد که مدل‌های شیک آن برای قدم‌زدن در خیابان‌های پاریس طراحی شده بودند.


 

 

 

Valli تاریخ لباس را برسی نمود و از آن در کالکشن خود استفاده کرد. در زیر نور ملایم پروژکتورها، لباس عروس رؤیایی الهام گرفته از قرون‌وسطی به صحنه آمد. کلاه، شنل و چین‌های این لباس همراه با کمری پهن طراحی شده بود که به زیبایی آن می‌افزود. این نمایش بدون حضور تماشاگران و تشویق آنها پایان یافت و صفحه‌ی جدیدی در تاریخ هفته‌ی مد پاریس باز کرد.
 

ثبت نظر

 

 

فرم سفارش

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

 

    

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

فرم سفارش

 

 

    

 

 

مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 

   مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

 

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 نمادها و درگاه ها

logo-samandehi

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد