Loading ...
close
logo

گزارش مجموعه بهار- تابستان 2021 دولچه و گابانا Dol

گزارش مجموعه بهار- تابستان 2021 دولچه و گابانا Dol

 

 

مجموعه لباسهای آماده بهار-تابستان 2021 دولچه و گابانا در هفته مد میلان ارائه شد.
مرور تاریخ ایتالیا ممکن است یه عمر طول بکشد اما دولچه و گابانا آن را در کالکشن بهاری جدیدشان به تصویر کشیدند. یک نکته در  این کالکشن مشخص بود. چهل تکه دوزی قرار است یکی از ترندهای محبوب امسال باشد. این دوطراح از یکی از کالکشنهای قدیمی‌شان در سال 1993 به عنوان بخشی منابع الهامشان استفاده کرده بودند. هردو کالکشن پر از جزییات مد دهه 1970 بودند اما این ارائه جدید حال و هوایی مدرن تر داشت.

 


این برند به وسیله پستی در اینستاگرام، تم این مجموعه بهاری را با نشان دادن قسمتی از صحنه ران وی که پر از کلاژهای رنگارنگ و پرنقش و نگار بود و همینطور به اشتراک گذاشتن هشتگ#DGSicilianPatchworkبه مخاطبین معرفی کرد.
این برند درباره مجموعه جدیدش گفت: سیسیل جزیره‌ای که همیشه برای دولچه و گابانا الهام بخش بوده، پر از تضاد و ویژگیهای ناب است. این کالکشن جدید زنانه داستان هم نشینی لباسهایی را بازگو میکند که هرکدام توسط دستهای صنعتگران ماهر این منطقه و از به هم پیوستن تکه پارچه های مختلف با فرم های متفاوت خلق شدند تا هنر چهل تکه دوزی را پاس بدارند.
الهام گرفته ازحال و هوای سیسیل، دولچه و گابانا قصد داشتند روح صنعتگری هنرمندانه ایتالیایی را در تک تک لباسهای چهل تکه دوزی شده  این مجموعه به تصویر بکشند. لباسهایی که به خوبی گذشته را به زمان حال متصل کرده بودند. تکه پارچه هایی مربوط به آرشیو های قدیمی این خانه مد به تکه پارچه های جدید دوخته شده بودند. نتیجه کار ترکیبی از پارچه های خالدار، گلدار، جین و غیره بود که در اشکال مختلف لباسهای این مجموعه را تشکیل می‌داد.
مدل ها با کت و جلیقه های برش دار با پیراهن هایی با فرم ساعت شنی از پارچه های  شیفون، ژرژت، کتان، ژاکارد وغیره با آرایش مو و سربندهایی که یادآور دهه 70 بودن به روی صحنه می آمدند.
درسته که این کالکشن بهاری از جزییات مد در دهه 70 میلادی الهام گرفته بود اما از تم هیپی در این مجموعه خبری نبود. لباسها تا حدودی رسمی و گروهی مناسب مهمانی های عصر و شب بودند.
هنر، صنعتگری و صنایع دستی ایتالیا همیشه برای دولچه و گابانا الهام بخش بوده و این دو این بار هم با به رخ کشیدن هنر چهل تکه دوزی ایتالیایی یه بار دیگر به سنت همیشگی‌شان پایدار ماندند.

 

ثبت نظر

 

 

فرم سفارش

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

 

    

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

فرم سفارش

 

 

    

 

 

مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 

   مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

 

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 نمادها و درگاه ها

logo-samandehi

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد