Loading ...
close
logo

چگونه فروش کسب و کار لباس خود را بالا ببریم

چگونه فروش کسب و کار لباس خود را بالا ببریم


 
صنعت مد یکی از بزرگترین و در عین حال پر رقابت ترین صنایع در دنیاست. برای به چشم آمدن در این صنعت پر ازدحام لازم است تا شما به عنوان یک صاحب کسب و کار مد استراتژی بازاریابی متفاوتی داشته باشید. چرا؟ زیرا همانطور که گفتیم بازار پوشاک یکی از بزرگترین بازارهای جهان است. فرقی ندارد در چه زمینه ای فعالیت میکنید، برای تقویت و موفق بودن برند خود باید در قمست های مختلفی دائما در حال فعالیت و به کار بردن روش های جدید باشید. در این مقاله از مجله تهران مدا 5 روش برای بالا بردن فروش محصولات به شما معرفی میکنیم. همراه ما باشید.

 


 شما باید یک وب‌سایت برای برند خود داشته باشید


یک وب‌سایت که می‌توانید همه فعالیت‌های خود را در آن پایه‌ریزی کنید و تصویر برند  خود را به مشتری انتقال دهید.
بارها و بارها، بسیاری از برندها فروش در بازار را شروع می‌کنند و فکر می‌کنند که همین کافی است. گذاشتن همه تخم‌مرغ‌هایتان در یک سبد هرگز ایده خوبی نیست. اگر درحال فروش در بازار هستید، پیش از این بخش زیادی از کار سخت انجام شده‌است. اما اگر محصولات شما در یک فروشگاه اینترنتی نیز به ضورت مستقل عرضه‌شود میتواند مزایای بسیاری برای شما داشته باشد. این وب‌سایت جایی است که برند شما دایر می‌شود و جایی است که بازدیدکنندگان پی‌می‌برند شما چه کسی هستید و به طورواقعی با شما ارتباط برقرارمی‌کنند. فروش در بازار و وب‌سایت «فروش چندکاناله » نامیده می‌شود و راهی قدرتمند برای دیده‌شدن محصول شما توسط افراد بیشتری است.


در رسانه‌های اجتماعی فعال باشید


در شروع یک نکته مهم را در نظر داشته باشید:
قرار نیست در رسانه های اجتماعی تنها محصولات خود را تبلیغ کنید.
اگر همه‌ کاری که انجام می‌دهید استفاده از رسانه اجتماعی برای فروش محصولات خود باشد، هیچ‌کسی با برند شما ارتباط نزدیک برقرار نمیکند. به جنبه‌ اصلی رسانه‌های اجتماعی توجه کنید. درکنار فروش محصولات می بایست از طریق محتواهای مختلف آگاهی از برند خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب کنید و در کنار این مشتریان را به سمت خرید از وبسایت خود نیز هدایت دهید.
•    زمانی که توسط افراد بیشتری دیده می‌شوید، تعداد دنبال‌‌کنندگان خود را افزایش می‌دهید.
•    زمانی که این دنبال‌‌کنندگان محتوای جالبی ببینند، اعتماد می‌کنند.
•    زمانی که اعتماد کنند، از سایت شما بازدید می‌کنند.
•    زمانی که آنچه در سایت شما می‌بینند را بپسندند، خرید می‌کنند.

 


به برند خود هویت دهید


•    زمانی که شخصی برای اولین بار وارد فروشگاه اینترنتی شما می‌شود، کمتر از 7 ثانیه زمان دارید تا توجه او را جلب‌کنید. با مشتری طوری رفتار کنید که انگار تنها چند ثانیه از وقت او را در اختیار دارید. در غیر این صورت جا را به رقبای بی شمار خود داده اید. به عنوان بازاریاب و طراح برند خودتان ، ماموریت شما این است که برند خود را در یادها ماندنی کنید. اطمینان حاصل‌کنید که افراد پس از اینکه تنها ۱۰ ثانیه در صفحه‌وب شما حضور داشتند، برند شما را به خاطر خواهندآورد.

 


بسته‌بندی سفارشی


 در ادامه مطلب قبلی بسته‌بندی سفارشی راهی عالی برای به یادماندنی ساختن برند شما در ذهن مشتری است.
با استفاده از بسته‌بندی سفارشی، مشتریان شما با احتمال زیاد عکس‌های خرید جدید خود را با دنبال‌کنندگان رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارند. این محتوایی است که می‌توانید مجددا از آن در صفحه‌وب خود استفاده کنید. بسته‌بندی با کیفیت مزایای دیگری هم دارد. شما فقط یه شانس برای تاثیرگذاری اولیه دارید  واین لحظه زمانی اتفاق می‌افتد که خریدار برای اولین‌بار به خرید خود دست‌می‌زند. بنابراین اطمینان یابید که بسته‌بندی و ارائه شما، هویت برند شما را منعکس کند.

 


از عکاسی با کیفیت استفاده کنید


با استفاده از عکاسی محصول به عنوان اولین تصویر، شما به تمام سوالات احتمالی مشتری پاسخ می‌دهید و به یاد ماندنی‌تر می‌شوید. سعی کنید از عکاسی حرفه ای برای محصولات خود استفاده کنید چرا که اولین چیزی که به چشم مشتری می‌خورد تصویر محصول است. اگر محصول شما لباس است حتما قبل از عکسی آن را اتو کرده و در بهترین شرایط قرار دهید. بعضی از مشتریان تصاویر محصولات را در تلفن همراه خود ذخیره میکنند تا بعدا با محصولات دیگر مقایسه کرده و تصمیم نهایی را برای خرید بگیرند. در این حالت تنها چیزی که در میان رقبا انتقال دهنده برند شما استف همان تصویر محصولات شماست. بنابراین سعی کنید این قسمت را به حرفه ای ترین شکل ممکن انجام دهید.

سخن پایانی


هنگام شروع کسب و کار، انرژی و اشتیاق شما مهمترین ویژگی‌هایی هستند که باید همواره داشته‌باشید. هدف‌گذاری دور از واقعیت یک راه عالی برای ناامیدی و سرخوردگی است. بنابراین سعی کنید واقع گرا باشید و از قدم‌های کوچک شروع کنید. اگر از اول راه قدم‌هایتان را درست بردارید، مطمئن باشید سرعت گسترش کسب و کار شما بیشتر می‌شود. پس از اینکه به چند پیروزی کوچک رسیدید، به طورطبیعی شروع به رشد و تکامل می‌کنید. ما شما را تشویق می‌کنیم با استفاده از این اطلاعات جدید دست به کار شوید و ببینید چه چیزی برای شما جواب می‌دهد. به ما هم بگویید چه چیزی برای شما مفید است و یا هر نکته دیگری که می‌توانید اضافه کنید. ممنونیم که همراه ما هستید.

ثبت نظر

 

 

فرم سفارش

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

 

    

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

فرم سفارش

 

 

    

 

 

مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 

   مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

 

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 نمادها و درگاه ها

logo-samandehi

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد