Loading ...
close
logo

گزارش مجموعه Resort 2025 Chloe

گزارش مجموعه Resort 2025 Chloe

 

 

در مجموعه ریزرت یا تعطیلات ۲۰۲۵  برند Chloé همه چیز درباره بزرگداشت حس آزادی و شادی در فشن‌ بود. تحت نظارت خلاقانه Chemena Kamali این برند همچنان سبک بوهو را در لوکس‌ترین حالت خود به نمایش می‌گذارد. مدیر خلاق برند با الهام از دهه ۷۰ میلادی به طرز ماهرانه‌ای زیبایی شناسی را با بی قاعدگی در هم آمیخته بود. نتیجه،  طراحی‌های قابل توجهی بود که در عین مدرن بودن، یادآور دورانی بود که به عنوان منبع الهام این کالکشن انتخاب شده‌بود.

 

 

مودبرد کالکشن Resort ۲۰۲۵ Chloé

مودبرد کمالی برای این مجموعه شامل عکس‌های جذابی از آپارتمان کارل لاگرفلد در سنت سولپیس (Saint-Sulpice) بود. فضایی که با مبلمان و دکوراسیونی به سبک آرت دکو مزین شده بود و یکی از محل‌های نمادین برای عکاسی‌های فشن این طراح بود. تقاطع دنیای لاگرفلد با دنیای کارخانه اندی وارهول به عنوان یک منبع الهام غنی عمل می‌کند. مدل‌های مشهور، پت کلیولند (Pat Cleveland)، جین فورث(Jane Forth) و دونا جردن (Donna Jordan) مظهر زرق و برق بی‌نظیر آن دوران هستند که به عنوان منابع الهام برای شعله‌ور تر کردن آتش خلاقانه کمالی برای این کالکشن عمل کرده‌ بودند.

 


طراحی‌های کلاسیک و اصیل کلوئه

در این مجموعه شاهد بلوز‌های چین‌دوزی شده، پیراهن‌های مدل امپایر، تاپ‌های رسمی پر زرق و برق و جین‌هایی با سبک معروف کلوئه بودیم.

شلوارک‌های بلند متالیک، شلوار‌های برمودای درشت بافت، تونیک‌های لمه طلایی و بلیزرهای شطرنجی با برش‌های غیر منتظره از طرح‌های مورد توجه در این مجموعه بودند که برای تعطیلات مشتری کلویی پیشنهاد شده بودند.

 

پالت رنگی کالکشن ریزرت2025 Chloé

رنگ‌های مشکی، سفید و شیری و متالیک‌ها در این مجموعه غالب بودند و رنگ‌های گروه پاستلی و زرد مایل به خردلی در ترکیب با رنگ‌های ذکر شده به حال و هوای رتروی مجموعه افزوده بودند.
پترن طرح پوست حیوانات، گل‌های هاوایی، چهارخانه و شطرنجی نیز در هماهنگی با تم اصلی مجموعه، یادآور نقوش محبوب در دهه ۱۹۷۰ بودند.

 

جمع‌بندی

کالکشن ریزرت ۲۰۲۵ کلوئه و نگاه کمالی یک ارتباط شخصی و نوستالژیک با مخاطب برقرار می‌کرد. مجموعه‌ای که با طنزی ظریف، مد نمادین دهه ۱۹۷۰ را برای مخاطب خود به زیبایی به نمایش گذاشت. رترو و دلچسب، برای زن مدرن کلوئه.

 

chloe resort 2025

chloe resort 2025

کالکشن ریزرت 2025 کلوئه

کالکشن تعطیلات کلوئه 2025کالکشن ریزرت 2025 chloe

 

 

 

فرم سفارش

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

 

    

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

فرم سفارش

 

 

    

 

 

مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 

   مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

 

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 نمادها و درگاه ها

logo-samandehi

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد