Loading ...
close
logo

بررسی کالکشن مردانه پاییز-زمستان 2020 Balmainبالما

بررسی کالکشن مردانه پاییز-زمستان 2020 Balmainبالما

 

 

بررسی کالکشن پاییز-زمستان مردانه 2020 Balmainبالما

 

مجموعه مردانه پاییز زمستان 2020 بالمان در هفته مد پاریس برگزار شد. اولیویر روستینگ، مدیر خلاقیت این خانه مد، در این کالکشن، ریشه های فرهنگی محل تولدش را به نمایش گذاشت.
سالن بزرگ ویلِته به شکل منظره ای سرتاسر پوشیده با تپه های ماسه ای درامده بود. مدل ها با لباسهای دراپه با اکسنت های طلایی در رنگهای هماهنگ با فضای نمایش به روی صحنه آمدند.
سال پیش مستندی با عنوان wonder boy  ساخته شد که در آن Rousteing به دنبال محل تولد و پدر و مادر واقعی‌اش می‌گشت. در طی این جستجو برای کشف ریشه های هویتی‌اش متوجه شد که اصالتش به اتیوپی و سومالی برمی گردد.

 

 

کالکشن مردانه بالمین

 

 

روستینگ این‌باره می‌گوید: حالا که فهمیدم ریشه ام از کجاست، احساس میکنم دید بازتری پیدا کردم. من به اصالتم و شخصیتی که امروز دارم افتخار میکنم و این موفقیت را مدیون پدر و مادر فرانسوی‌ام هستم.
این طراح لباس 33 ساله در کودکی به فرزند خواندگی پدر و مادری فرانسوی درامد و  در شهر بندری بوردو واقع در شمال فرانسه بزرگ شد.


هدف روستینگ خلق مجموعه ای بود که بازتابی از هویتش باشد. بازتابی از فردی از طبقه بورژوا و فرانسوی که به تازگی به هویت چند گانه اش که به شمال آفریقا برمی گردد پی برده‌است.
این مجموعه تلفیقی از فرم های کلاسیک و  فرم های سنتی خاورمیانه و هند بود.

 

 

بررسی کالکشن مردانه پاییز زمستان

 


کت  و ژاکت هایی در رنگ های شتری، آبی و رنگهای شاد دهه 1980 میلادی با شلوار های دُتی ، تاپ های دراپه و تونیک های بلند دوخته شده از پارچه های جیر سبک، کرپ و ساتن در این مجموعه به چشم میخورد.
انگار طراح  در این مجموعه بعد دیگری از خلاقیتش را ابراز کرده بود. نگاهی که به وسیله سیلوئت و پالت رنگی نسبتا ملایم تری به نمایش گذاشته شده بود. البته روستینگ هیچ وقت نمی‌تواند از علاقه‌اش به زرق و برق دست بکشد و اینبار هم این امضای شخصی را در ژاکت هایی با گلدوزی های طلایی به سبک تزیینات آفریقایی و نقوش زوداییک و همینطور ملزومات متالیک استفاده شده در اکسسوری ها نشان داده بود.
نمایش مردانه 2020 Balmain با به روی صحنه آمدن گروهی رقصنده که شلوارهای دراپه به تن داشتند و اجرای رقصی مدرن به پایان رسید.

 

 

کالکشن مردانه پاییزه بالما

 

ثبت نظر

 

 

فرم سفارش

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

 

    

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

فرم سفارش

 

 

    

 

 

مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 

   مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

 

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 نمادها و درگاه ها

logo-samandehi

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد