Loading ...
close
logo

ترندهای جدید کره ای 2022

ترندهای جدید کره ای 2022

 

 

ترندهای جدید فشن کره ای 2022

چند سال است که فشن کره ای در جاهای مختلف دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است. هفته مد سئول در چند سال اخیر به یکی از مطرح‌ترین هفته های مد در دنیا تبدیل شده است و استایل‌های خیابانی این هفته مد همیشه در فضای مجازی به سرعت پخش می‌شوند. به همین دلیل ترندهای کره ای هم از ترندهای محبوبی هستند که طرفداران فشن کره ای همیشه دنبال می‌کنند.


اگر شما هم از طرفداران استایل کره ای هستید، در این مقاله از مجله مد تهران مدا همراه ما باشید تا ۱۰ ترند جدید فشن کره ای را به شما معرفی کنیم.

 

 

۱. کت و شلوار به سبک استایل کره ای

کت و شلوار زنانه از ترندهای محبوب چند فصل اخیر است که در استایل کره ای کت و شلوارهای زنانه اورسایز بیشتر در رنگهای خنثی مثل بژ، کرم، طوسی و خاکستری طرفدار پیدا کرده‌اند.
کت و شلوارهایی که کمی آزاد یا اورسایز هستند و معمولا با پیراهن های دکمه دار مردانه سفید ست می‌شوند. این استایل کره ای برای موقعیت های مختلف از محل کار گرفته تا دانشگاه و گردش با دوستان میتواند مناسب باشد.

 

 

 

ترندهای کره ای

 

ترندهای جدید کره ای

 

ترند کت و شلوار کره ای

 

استایل کره ای

 

 

 

۲. جلیقه یا وست های بافتنی

جلیقه های بافتنی از بهار امسال به یکی از محبوب ترین ترندهای فشن کره ای تبدیل شده‌اند. جلیقه هایی که ما را یاد جلیقه های مورد علاقه پدربزرگها می‌اندازد. این جلیقه های یقه هفت در طرح ها و بافت های مختلف به یکی از لباسهای مورد علاقه کره ای ها برای استفاده در استایل تبدیل شده‌اند. با توجه به سرد یا گرم بودن هوا میتوانید جلیقه بافتنی خود را با یقه اسکی یا پیراهن زنانه ست کنید.

 

 

جلیقه های بافتنی استایل کره ای

 

ترندهای کره ای

 

ترندهای کره ای

 

استایل کره ای

 

 

۳. سوییشرت و کت های پشمالو از جنس فیلیس

سوییشرت‌های زیپ دار یا کت و ژاکت از جنس فیلیس به یکی از آیتمهای مورد علاقه کره ای ها تبدیل شده است. آنها از این لباس بیشتر در بهار و پاییز استفاده می‌کنند. مدل این کت یا سوییشرت تا حدی اورسایز است و رنگهای سفید، مشکی، بژ و قهوه‌ای آن معمولا بیشتر در بین استایلهای کره ای دیده‌ می‌شود. این ترند بیشتر با شلوارهای جین در مدلهای مختلف ست می‌شود و این استایل کره ای را معمولا با کفش‌های چانکی تکمیل می‌کنند.

 

 

استایل کره ای

 

استایل زمستانی کره ای

 

استایل پاییزی کره ای

 

استایل فشن کره ای

 

 

۴. پیراهن های زنانه دکمه‌دار در استایل کره ای

پیراهن های زنانه به طور کلی از آیتمهای رایج در استایل کره ای هستند و پیراهن های دکمه‌دار زنانه چند وقت است که به یکی از ترندها محبوب کره ای تبدیل شده است. این پیراهن ها به خصوص برای فصل بهار و تابستان برای داشتن یک استایل نیمه رسمی و کژوال مناسب هستند و با کفش‌های کتانی و کفش های فلت یا پاشنه گربه‌ای "kitten heels" عالی می‌شوند.

 

 

راهنمای استایل کره ای

 

استایل دخترانه کره ای

 

استایل زنانه کره ای

 

پیراهن زنانه جدید

 

 

۵. استایل مینیمال به سبک کره ای

یکی از استایلهای محبوب کره ای در چند سال اخیر، استایل مینیمال است. پوشیدن لباس به سبک مینیمال راه های زیادی دارد. در کره این استایل بیشتر به صورت سوییشرت و شلوارهای یک رنگ و ساده دیده می‌شود.  این استایل هم بیشتر در رنگهای خنثی و رنگهای سفید و مشکی طرفدار دارد. این ترند در بین طرفداران سبک کی پاپ هم بسیار محبوب شده است.

 

 

استایل مینیمال کره ای

 

استایل مینیمال کره ای

 

استایل مینیمال کره ای

 

استایل مینیمال کره ای

 

 

۶. اورال های اورسایز، ترند محبوب کره ای

پیراهن های اورال اورسایز یا آزاد یکی از ترندهای کره ای هستند که در ادامه ترند اورسایز به خصوص برای فصل بهار در استایل های خیابانی کره ای دیده می‌شوند. جنس اورال ها معمولا جین یا کتان و لنین است. در زیر این اورالها معمولا تیشرت یا یقه اسکی پوشیده می‌شود. این ترند برای داشتن یک استایل کژوال و راحت بسیار مناسب است.

 

۷. دامن خال‌دار زنانه، ترند جدید کره ای

این پارچه نقش‌دار کلاسیک، همچنان از ترندهای محبوب کره‌ای محسوب می‌شود که در بسیاری از استایلهای خیابانی کره ای دیده میشود. سلبریتیها و بلاگرهای کره ای از دامن های بلند خالدار در استایل خود استفاده می‌کنند. از این ترند به خصوص برای فصل بهار میتوانید برای داشتن یک استایل کره ای استفاده کنید.

 

 

استایل بهاره کره ای

 

استایل دخترانه کره ای

 

استایل کره ای با دامن

 

استایل زنانه کره ای

 

 

۸. شلوارهای کوتاه تا مچ پا

یکی دیگر از ترندهای محبوب فشن کره‌ای، شلوارهای تا مج پا هستند که گزینه مناسبی برای داشتن یک استایل پاییزه یا یک استایل بهاره محسوب می‌شوند. از این ترند در کره بیشتر در فصول نیمه سرد سال استفاده می‌شود. با این شلوارها می‌توانید انواع کراپ تاپ، تاپ بلند و بلوزهای زنانه را ست کنید. این شلوارها یک گزینه مناسب برای داشتن یک استایل کره ای نیمه رسمی هستند.
این شلوارها به یکی از محبوب ترین ترندهای فشن کره ای تبدیل شده‌اند. میتوانید این شلوارها را از جنس جین، کتان یا لینن خریداری کنید و به کمد لباس خود اضافه کنید.

 

 

۹. پیراهن دکمه دار بلند

همانطور از عنوان این ترند مشخص است منظور پیراهن های دکمه دار مردانه ای است که قدشان بلندتر از حد معمول، مثلا تا زانو یا حتی بلندتر تا مچ پا می‌آید. این پیراهن ها را معمولا با شلوار جین و تاپ یا تیشرت ست می‌کنند. یک استایل راحت و کژوال برای بهار و تابستان یا حتی پاییز که انتخاب‌های زیادی به شما می‌دهد. مدل جلو بسته این پیراهن ها نیز از ترندهای مورد علاقه کره‌ای ها است. در این حالت از پیراهن مثل یک تونیک استفاده میشود که با شلوار جین و کفش های کتانی ست می‌شود.

 

 

۱۰. دوپیس یا ست‌های دو تکه به سبک کره ای

ست‌های دوتکه مدتهاست توسط برندهای فشن لوکس تولید می‌شود و به همین دلیل مورد علاقه سلبریتیهای کی پاپ قرار گرفته‌است. از ست های دو تکه مورد علاقه کره ای‌ها می‌توانیم  ژاکت و شلوار، کت نیمه و دامن، تاپ و شلوار، بلوز دکمه دار و شلوار یا شلوارک را مثال بزنیم.
این ست های دو تکه در سبکهای مختلف در استریت استایل‌های کره ای دیده می‌شود.
در ادامه ایده هایی از این ترند محبوب کره‌ای را می‌توانید ببینید.

 

 

فرم سفارش

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

 

    

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

فرم سفارش

 

 

    

 

 

مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 

   مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

 

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 نمادها و درگاه ها

logo-samandehi

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد