Loading ...
close
logo

بررسی کالکشن اوت کوتور پاییز- زمستان ایلی صعب Elie Saab

بررسی کالکشن اوت کوتور پاییز- زمستان ایلی صعب Elie Saab

 

 

بیشتر افراد «ایلی صعب» را، به واسطه طراحی لباس‌ عروس‌‌های پر زرق و برقش می‌شناسند و کمتر کسی تصور می‌کند که او، سراغ طراحی لباس برای آقایان برود؛ اما این اتفاق درهفته مد پاریس، در کالکشن اوت کوتور پاییز_زمستان ۲۰۲۲ افتاد.


ایلی صعب در این باره می‌گوید:

بارها از من درخواست شده بود که برای مردان نیز لباس طراحی کنم؛ برای همین هم تصمیم گرفتم، قسمتی از این کالکشن جدید را به آقایان اختصاص بدهم.

 

 

کالکشن اوت کوتور مردانه ایلی صعب

 

 


مکان برگزاری فشن شوی اوت کوتور ایلی صعب


فشن شو اوت کوتور پاییز ۲۰۲۲ الی صعب، در معبد Le Carreau du Temple در پاریس برگزار شد.

محیط برگذاری فشن شوی جدید این طراح لباس، غرق در نور و سایه بود و فضای مسحور کننده‌ای را برای نمایش این کالکشن جدید به وجود آورده بود که البته، پرده‌های سفید و‌ فرش‌های مرواریدی رنگ در زیبایی محیط، بی‌تاثیر نبود.

بررسی کالکشن جدید اوت کوتور پاییز_زمستان ۲۰۲۲


این فشن شو با لباس‌های پر زرق برقی که تم رنگی مشکی مخملی و قرمز داشتند و از تعداد زیادی پر تشکیل شده بودند، آغاز شد و کم کم مدل‌ها با لباس‌های اوت کوتور، به رنگ‌های صورتی، کرم، نقره‌ای، آبی و...بر روی صحنه حاضر شدند.

طبق گفته خود ایلی صعب، او تصمیم داشت نور و شعله‌ای را که، در هنگام غروب، آسمان را در بر‌می‌گیرد؛ در این کالکشن به نمایش بگذارد که موفق هم شد، زیرا لباس‌ها به واسطه رنگ، جنس پارچه و زیور آلاتی که در آن‌ها به کار رفته بود، نور و شعله نارنجی رنگ را تداعی می‌کردند.


جزئیات لباس‌های کالکشن جدید الی صعب


طبق معمول، جزئیات بسیاری در لباس‌ها استفاده شده بود که شامل پر، نوار‌های دست دوز، شکوفه‌‌های ریز و درشت، منگوله‌های گلدوزی شده و قطعه‌های کوچک کریستالی می‌شد. در این کالکشن اوت کوتور الی صعب، از مار نیز الهام گرفته شده بود و می‌شد المان‌هایی از آن را در برخی از لباس‌ها دید؛ برای مثال در تعدادی از لوک‌ها جنس پارچه یادآور پوست مار بود.

 

 

کالکشن اوت کوتور الی صعب

 

 

لباس‌های زنانه در مقابل لباس‌های مردانه در طراحی ایلی صعب

ایلی صعب همانقدر که برای طراحی لباس‌های زنانه وقت گذاشته بود، برای طراحی لباس‌های مردانه نیز انرژی گذاشته بود و از لحاظ زیبایی و کیفیت هر دو در یک سطح بودند.


لباس‌های زنانه بیشتر شامل پیراهن‌های نوار دوزی شده و دنباله‌دار می‌شد و لباس‌های مردانه از کت و شلوار و شنل‌های گلدوزی شده، تشکیل شده بود؛ که البته در تمام لباس‌های طراحی شده می‌توان خطوط ظریف و باریک، بافت‌های مجلل و رنگ‌های پر نوری را مشاهده کرد که یادآور غروب آفتاب و همان نور و شعله مورد علاقه ایلی صعب است.

 

 

کالکشن ایلی صعب

 

 


پایان نمایش اوت کوتور Elie Saab

فشن شو با لباس‌‌های پر زرق برق مشکی و قرمز که از پر پوشانده شده بودند، آغاز شد و با یک لباس عروس طلایی جواهر دوزی شده به اتمام رسید.
این لباس پایانی نشان داد که، همیشه پای یک لباس عروس مجلل در کالکشن‌های «ایلی صعب» در میان است.

 

 

 

لباس عروس ایلی صعب

 

 

کلام آخر

ایلی صعب به طراحی‌های پر زرق برقش معروف است و کمتر کسی است که نام این طراح لبنانی را در بشنود و واژه اوت کوتور در ذهنش نمایان نشود. او در این کالکشن ، شعله و آتش را به تصویر کشید و از کنار هم قرار دادن لباس‌های زنانه و مردانه نترسید.

و اما

شما فکر می‌کنید که «ایلی صعب» در طراحی لباس های مردانه هم موفق خواهد بود؟

 

 

 

 

 

ثبت نظر

 

 

فرم سفارش

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

 

    

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

فرم سفارش

 

 

    

 

 

مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 

   مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

 

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 نمادها و درگاه ها

logo-samandehi

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد