Loading ...
close
logo

چگونه استایل کره ای داشته باشیم؟

چگونه استایل کره ای داشته باشیم؟

 

بدون شک استایل کره ای در سالهای اخیر به طور گسترده‌ای در کشورهای مختلف به یکی از استایلهای محبوب به خصوص در میان قشر نوجوان تبدیل شده‌است. این استایل و سبک پوشش نیز مثل استایلهای دیگر، خصوصیات مشخصی دارد که با توجه به این خصوصیات می‌توان یک استایل کره‌ای ساخت.
شاید شما هم جزو علاقه‌مندان به این استایل جذاب باشید و دوست دارید بدانید برای داشتن یک کمد لباس به سبک فشن کره‌ ای، چه کارهایی باید انجام دهید و چه نکاتی را باید بدانید.

در این مقاله از مجله تهران‌مدا همراه ما باشید تا با 7 نکته درباره فشن کره ای آشنا می‌شوید. در ادامه مقاله به شما  لباسهای ضروری برای داشتن  یک استایل کره ای معرفی می‌کنیم. همراه ما باشید.

فشن کره ای

 

7 نکته درباره فشن کره ای


مُد کره ای در سالهای اخیر تا حد زیادی به خاطر شهرت محصولات زیبایی این کشور، افراد مشهور KPop، سریال های تلویزیونی کره ای، سلبریتیهای کره‌ای در سطح جهانی پیشرفت کرده‌است.1. استایل کره ای، ساده اما پر از جزییات

اگر به صورت کلی به فشن کره ای زنانه نگاه کنید، استایل ها شامل طیفی از آیتم‌های لباسی مختلف هستند. از دامن و جامپر گرفته تا نقوش پارچه مختلف و همینطور اکسسوری‌های فراوان. با وجود این موضوع، تمام اجزا در استایل کره ای با هم هماهنگ هستند و یک طیف یکسان دارند. اکثر استایل های خیابانی کره ای زنانه شامل ترکیب پلور یا هودی با دامن یا انواع تاپ با شلوار جین است. لباسهای پایه یا بیسیک در استایل کره‌ای مثل یک بوم نقاشی برای نشان دادن قسمتهای جذاب و مورد توجه استایل عمل می‌کنند. در فشن کره ای ما اکسسوریهای منحصر به فردی را می‌بینیم که کل استایل را تحت تاثیر قرار می‌‌دهند.

 

لایه سازی در استایل کره ای

2. لایه سازی در استایل کره‌ای

اگر می‌خواهید به سبک دخترهای کره ای لباس بپوشید. این استایل فقط محدود به دامن‌ و پیراهن‌های کوتاه و بامزه نیست! کره‌ ای ها عاشق بازی با ترکیب بافت، پارچه‌های مختلف و غیر قرینگی هستند. در استایل کره ای لایه‌های مختلف در هماهنگی با هم برای به وجود آوردن یک استایل منسجم و در عین حال منحصر به فرد در کنار هم قرار می‌گیرند.

برای مثال می‌توانید یک شلوار پیشبند‌دار را با یک پلور درشت بافت ست کنید و رویش یک کت خز مصنوعی بپوشید! و این استایل را با بوتهای ارتشی سرخابی و عینک دودی صورتی برای اضافه کردن رنگ، کامل کنید.

 

چگونه یک استایل کره ای داشته باشیم

 

 

10    ترند جدید فشن کره‌ای 2022                   ادامه مطلب

 

3. در استایل کره ای همه چیز هست، اما اورسایز!

اگر به استریت استایل کره ای دقت کرده باشید، ممکن است فکر کنید کره ای ها فقط عاشق لباسهای گشاد و اورسایز هستند! این موضوع شاید به خاطر این است که لباسهای اورسایز محدودیت کمتری برایشان ایجاد می‌کنند و همینطور یک استایل ترندی ترتیب می‌دهد بدون اینکه مشخص باشد برای داشتن این استایل تلاشی شده‌است. در کل استایلهای اورسایز مثل ترکیب یک دامن کوتاه با بلوز دکمه دار یا بافتنی یا ترکیب شلوارهای جین پاره با تاپ‌های کژوال از استایلهای مورد علاقه کره ای ها محسوب می‌شود.

 

استایل کره ای با دامن

 

4. دامن، در فشن کره ای

دامن از لباسهایی است که در فشن کره‌ای بسیار استفاده می‌شود. در سریال های کره‌‌‌‌ ای هم میبینیم که هنرپیشه‌های مشهور کره‌ای، خیلی وقتها دامن یا پیراهن‌های کوتاه بامزه، معمولا در رنگهای پاستلی پوشیده‌اند. قد دامن معمول در این استایل، معمولا بالای زانو یا میدی (تا وسط ساق پاها) است.

 

 

  وبینار ترند شناسی و پیش‌بینی مد               خریداری کنید!

 

5. رنگهای پاستلی، از رنگهای مورد علاقه در استایل کره ای

رنگهای پاستلی، مثل یاسمنی، لیمویی، صورتی روشن، گلبهی روشن، آبی نوزادی، سبز مغز‌پسته‌ای و... از رنگهای محبوب در فشن کره هستند. به خاطر اینکه این رنگها بامزه هستند و بامزه بودن در کره اهمیت زیادی دارد! این رنگها یادآور حس معصومیت و بچگی هستند و به راحتی با هم ترکیب می‌شوند، بدون اینکه تعادل استایل را به هم بزنند.

 

رنگهای استایل کره ای

 

6. رنگهای شاد در استریت استایل کره ای

شاید فکر کنید رنگهای مورد استفاده در فشن کره ای بیشتر رنگهای ملایم و پاستلی هستند اما استفاده از رنگهای تند مثل زرد، بنفش و آبی به خصوص در سالهای اخیر، در استریت استایل های کره ای رواج پیدا کرده‌است. بعضی وقتها از یک رنگ برای کل اجزای استایل استفاده می‌شود. ممکن است این استایل به صورت مونوکروم باشد یا اینکه از یک رنگ به صورت تیره و روشن در اجزای مختلف استفاده شود. استفاده از رنگهای تند به خصوص در هفته مد سئول گذشته بسیار دیده می‌شود.

 

پارچه های استایل کره ای

 


7. استفاده از پارچه‌های نقش دار در فشن کره‌ای

کره ای‌ها در استفاده و ترکیب نقوش مختلف با هم در استایل، بسیار جسور هستند و در این‌کار مهارت دارند. آنها به خوبی می‌توانند پارچه‌های چهارخانه، راه‌راه، شطرنجی و گلدار را با هم ترکیب کنند، بدون اینکه کل استایل از تعادل خارج شود و یا زیادی شلوغ به‌نظر برسد. یکی از موضوعات جالب در فشن کره‌ای، ست کردن لباس زوج‌ها با یکدیگر است! و بسیاری برای ست شدن باهم از پارچه‌های یکسان در لباس خود استفاده می‌کنند.


راهنمای استایل کره ای

اگر به استایل کره‌ای علاقه دارید، لازم است بدانید چه لباسهایی را باید به عنوان عضو ضروری کمد لباس خود در نظر بگیرید تا بتوانید انواع استایلهای کره‌ای را برای خود درست کنید.
در ادامه به شما ۹ لباس معرفی می‌کنیم که برای داشتن استایل کره‌ای می‌توانید در کمد لباس خود داشته‌باشید. شاید چند مورد را همین الان در کمد لباس خود پیدا کنید و تنها نیاز باشد تغییری در ظاهرشان بدهید و یا چند مورد را به کمد لباس خود اضافه کنید تا بتوانید یک کمد کپسولی به سبک کره‌ای برای خود درست کنید.

 

پیراهن در استایل کره ای

 

1.یک پیراهن اورسایز برای استفاده روی بلوز و تیشرت

یکی دیگر از استایل‌های مورد علاقه کره‌ایها، پوشیدن پیراهن روی تیشرت یا بلوز است. این ترکیب به عنوان یکی از ترندهای بهار/ تابستان گذشته معرفی شد و همچنان یکی از استایلهای محبوب به شمار می‌رود. در کشور کره به طور معمول، مشخص بودن شانه‌ها یا خط سینه، نامناسب در نظر گرفته‌ می‌شود و بسیاری از خانم‌ها این موضوع را در پوشش خود رعایت می‌کنند. این ترکیب، از ترکیب مورد علاقه سلبریتیهای kpop هم هست. پیراهنی که انتخاب می‌کنید می‌تواند نقش‌دار یا ساده باشد. همانطور که گفتیم بهتر است پیراهن خود را اورسایز یا گشاد در نظر بگیرید که به راحتی بتوانید، تیشرت یا بلوز یا حتی پلوور بافتنی مورد علاقه‌تان را زیر پیراهن بپوشید و یک استایل کره‌ای ترندی داشته‌باشید.

 

 

  دوره کالکشن سازی صنعتی              ثبت نام کنید!

 

 

شلوار جین در استایل کره ای


2.شلوار جین پاره یا آزاد در استایل کره‌ای

کره ای ها عاشق شلوارهای جین خود هستند! این لباس را میتوانید به عنوان یک لباس کژوال و غیر رسمی در نظر بگیرید و با لباسهای دیگر خود به خوبی هماهنگ کنید. یک لباس پایه که از صبح تا شب می‌تواند همراه شما باشد. اگر نمیدانید چطور با استفاده از شلوار جین پاره خود همچنان استایلی مرتب داشته باشید، کافی است اجزای دیگر استایل خود را ساده و شلوار جین را به عنوان عنصر کلیدی استایل خود در نظر بگیرید. به این صورت، استایل شما در عین راحتی و مد روز بودن، مرتب و آراسته به نظر می‌رسد.

 

استایل مدرسه ای کره ای

 

3.دامن‌های کوتاه پلیسه برای داشتن استایل بچه مدرسه‌ای


این استایل یکی از استایلهای مورد علاقه کره ای ها است و به یکی از استایلهای روزمره تبدیل شده‌است. این دامن را میتوانید با بلوز و جلیقه یا وست به همراه کفش‌های کتانی، برای به وجود آوردن یک یونیفرم مدرسه‌ای هماهنگ کنید.

 

کلاه در استایل کره ای

 

4.کلاه به سبک کره ای


کلاه‌های بینی یا بافتنی، کلاه‌های کپ و برت و همینطور کلاه‌های ماهیگیری از اکسسوریهای محبوب برای استفاده در استایل کره‌ای هستند. از این کلاه ها برای کامل کردن استایل خود به سبک کره ای استفاده کنید.

 

5.پلوور و هودی اورسایز

یکی از مشخصه‌های استایل کره ای، راحت بودن است و پلوورهای بافتنی و هودی‌های اورسایز یکی از اجزای این استایل راحت هستند. از این لباس‌ها میتوانید در ترکیب با انواع دامن، شلوار و پیراهن برای به وجود آوردن یک استایل کژوال به سبک کره‌ای استفاده کنید.

 

استایل دخترانه کره ای

6.بلوزهای زنانه به سبک کره ای

بلوزهای چین‌دار و والان دار یکی از ترندهای محبوب کره‌ای هستند به خاطر اینکه به کل استایل، لطافت و زنانگی می‌بخشند. از این بلوزها میتوانید برای لطافت بخشیدن به استایل کژوال خود همراه با شلوارهای جین استفاده کنید. استفاده از این آیتم محدودیت ندارد و میتواند یکی از اجزای همیشگی کمد لباس شما باشد.

 

استایل اسپرت کره ای

 

 

7. لباسهای اسپرت، از اجزای ضروری کمد کره‌‌ای‌ها

ترندهای فشن کره ای بیشتر از سبک خیابانی الهام می‌گیرند و لباسهای اسپرت یکی از انتخاب‌های کره‌ ای های فشن دوست برای استایلهای روزمره است. شلوارهای گرمکن و هودی را می‌توانید با انتخاب کفش و اکسسوری مناسب به استایل کژوال یا نیمه‌رسمی تبدیل کنید. این لباسها به خصوص برای رفتن به سفر و پیک‌نیک میتوانند انتخاب مناسبی باشند.

8. استفاده از کفشهای کتانی یا اسنیکرز در استایل کره ای

اگر دقت کرده باشید، در خیلی از استایل‌های کره‌ای از کفش های اسپرت استفاده می‌شود، پس این کفش‌ها را اگر تهیه نکردید میتوانید به عنوان یک آیتم ضروری برای داشتن یک استایل کره ای به کمد لباس خود اضافه کنید. چه استایل مد نظر شما دخترانه باشد یا اسپرت، این کفش ها را میتوانید برای کامل کردن ظاهر خود استفاده کنید. برای شروع می‌توانید یک جفت کفش اسنیکرز سفید را بخرید.

 

 

استایل زنانه کره ای

 

9. بلیزر را فراموش نکنید!


یک کت بلیزر چهارخانه یا ساده در رنگ دلخواه شما میتواند برای داشتن یک استایل به سبک کره‌ای نیز استفاده شود. سعی کنید بلیزر خود را خوش دوخت و باکیفیت انتخاب کنید چرا که در استایلهای متعددی میتواند قابل استفاده و ترکیب با دیگر اجزای استایل شما باشد. بلیزر یکی از لباسهای مورد علاقه خانم‌های کره ای است. آنها از این لباس هم برای موقعیت‌های رسمی مثل قرارهای کاری یا برای رفتن به کلاس استفاده می‌کنند و هم در قرارهای دوستانه و موقعیتهای غیر رسمی.

 

 

فرم سفارش

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

 

    

 

 

جهت اطلاع از دوره های آموزشی تهران مُدا تماس بگیرید.

 

ارتباط با ما در واتساپ

 

تماس با ما

 

فرم سفارش

 

 

    

 

 

مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 

   مجله ای تخصصی و آموزشی برای دوست داران دنیای مُد و زیبایی

 

تهران مُدا در شبکه های اجتماعی:

 

               

 

 نمادها و درگاه ها

logo-samandehi

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد