مجموعه لباس عروس بهار ۲۰۱۹ Inbal Dror یاداور فیلم های هالیوودی

نیلوفر ترابنده
نوشته شده توسط نیلوفر ترابنده

اینبال درور طراح لباس اسراییلی به طراحی لباس های عروس مدرن و امروزی معروف است. او طراح لباس عروس ایوانکا ترامپ بوده و همینطور برای افرادی مثل بیانسه نائومی واتس و بسیاری افراد مشهور لباس طراحی کرده است.

لباس های عروس مجموعه بهار ۲۰۱۹ درور از فرم های سنتی و معمول همیشگی فاصله داشته و بیشتر حال و هوایی اغواگرانه و هالیوودی رو انتقال میدادند.

چاک های بلند،آستین های بلند، دنباله دارو جذب، یقه های بازدر قسمت پیش و پشت، استفاده از پارچه های نازک، بدن نما و همینطور  زرق و برق زیاد روی لباس ها همگی از عناصری بود که در گروهی از لباس های این مجموعه دیده می شد.

گلدوزی های ظریف و مینیمال روی بعضی مدل ها ، در کنار استفاده از مروارید به عنوان اکسسوری مو،حس اغواگرانه  مدل ها رو معتدل تر کرده و این تلفیق جالب اغواگری و سادگی حس و حالی متفاوت و جذاب به لباس ها بخشیده بود.

در کنار این عناصر، فرم های معمول تر لباس عروس، مثل بالاتنه های تودوزی شده با دامن های پف دار و حجیم، پیراهنی تک آستین با پارچه تور خال دار ، پیراهنی سراسر گلدوزی و تزیین شده با گلهای برجسته  و همینطور لباسهایی با دامن های دنباله دار هم به چشم میخورد.

در این مجموعه لباس به اصطلاح دوم یا لباس مناسب مراسم رقص بعد از مراسم اصلی عروسی هم ارائه شده بود.پیراهنی با دامن کوتاه کلوش، دوخته شده از پارچه ای نازک و گلدوزی شده که با بندی سگک دار مغزی دوزی شده در قسمت کمر بسته می شد .

درباره نویسنده

نیلوفر ترابنده

نیلوفر ترابنده

دیدگاهتان را بنویسید

Registration

رمز خود را فراموش کرده اید؟

تهران مدا