لباس عروس افراد مشهور

نیلوفر ترابنده
نوشته شده توسط نیلوفر ترابنده

در طول تاریخ، همواره مراسم ازدواج افراد مشهور توجه زیادی را به خود جلب کرده کرده است. لباس عروسی آنها و سبک آرایش آنها تبدیل به ترند ­­می­شود و تا مدت­ها نقل محافل خواهد بود. از زمان ملکه ویکتوریا طراحان زیادی با ترکیب مدرنیته و سنت لباس­های عروس خارق­العاده­ای خلق کرده­اند. شاید افراد سرشناس و لباس­های عروس آنها برای شما هم جالب باشد.

۱- لباس عروس هیلی بیبر

هیلی بیبر در سپتامبر ۲۰۱۹ با جاستین بیبر خواننده سرشناس جوان ازدواج کرد.

هیلی چهار لباس مختلف را برای مراسمش انتخاب کرد: یک لباس سفید کوتاه طراحی شده توسط ویوین وست وود برای شام، یک لباس دنباله دار از طراح شناخته شده، ویرجیل آبلو به همراه یک تور بلند گلدوزی شده برای مراسم پیمان ازدواج ، پیراهنی زیبا طراحی شده توسط ورا ونگ و در آخر برای مراسم پذیرایی لباسی از برند معروف رالف و رسو .

۲- لباس عروس معروف ویکتوریا بکهام

ویکتوریا در سال ۱۹۹۹ با دیوید بکهام فوتبالیست معروف ازدواج کرد.

عروس  برای این مراسم یک لباس دکلته بدون بند با دامنی حجیم با دنباله بیست فوتی به رنگ شامپاینی و طراحی شده توسط ورا ونگ پوشیده بود.

۳- بیانسه

بیانسه خواننده معروف در سال ۲۰۰۸ در فضایی پوشیده شده با ارکیده­های تایلندی با Jay Z ازدواج کرد.

او لباسی تابستانی سفیدرنگ و بدون بند که توسط مادرش تینا لوسون طراحی شده­ بود را به همراه یک تور بلند که به موهایش متصل شده بود، پوشید. او ظاهرش را با یک گوشواره مروارید ساده و مانیکور آبی تکمیل کرد.

۴- کیم کارداشیان

در سال ۲۰۱۴، در فلورانس ایتالیا کیم کارداشیان با کانیه وست ازدواج کرد.

کیم کارداشیان طراحی لباس خود را از خانه مد ژیوانشی انتخاب کرد و طراحی آن توسط ریکاردو تیشی مدیر خلاقیت این مجموعه انجام شد. پیراهن توری آستین بلند با برش تا کمر آن، در عین سادگی، اندام مشهور او را به خوبی به نمایش می­گذاشت.

۵- لباس عروس ساده و متفاوت مگان مارکل

احتمالا عروسی جنجالی مگان مارکل با شاهزاده هری را به خاطر دارید. مگان در می ۲۰۱۹ در قلعه ویندزور با شاهزاده هری ازدواج کرد.

برای مراسم، مگان مارکل یک لباس ابریشمی ساده با یقه قایقی طراحی شده توسط Clare Waight Keller از برند  Givenchy را به تن داشت. تاج باریک الماس ملکه مری و دنباله توری ۱۶ فوتی همراه با گلدوزی­های دستی به عنوان نمادهای از کشورهای مشترک المنافع، ظاهر او را تکمیل کرد.

۶ – کیت میدلتون

کیت میدلتون در سال ۲۰۱۱ در وست مینستر با پرنس ویلیام ازدواج کرد و لقب دوشس کمبریج را دریافت نمود.

کیت یک لباس مجلسی تمام عیار سفید عاجی با بالاتنه توری آستین بلند که توسط مدیر خلاق برند الکساندر مک کویین، سارا برتون طراحی شده­ بود، برتن کرد. این لباس به همراه دنباله توری چند لایه ابریشمی که از ملکه الیزابت الهام گرفته بودند، شکوه و جلال خاندان سلطنتی را به نمایش گذاشت.

درباره نویسنده

نیلوفر ترابنده

نیلوفر ترابنده

دیدگاهتان را بنویسید

Registration

رمز خود را فراموش کرده اید؟

تهران مدا