ریحانا با برند فنتی دنیای مد را تحت تاثیر قرار داد

نیلوفر ترابنده
نوشته شده توسط نیلوفر ترابنده

ریحانا اولین زن رنگین پوست در تاریخ مُد خواهد بود که برند لباس و اکسسوری خود را با همکاری گروه فرانسوی LVMH در پاریس ارائه می کند. فنتی که در حقیقت نام خانوادگی ریحانا است، مجموعه ای شامل لباس های روزمره، کفش، اکسسوری و عینک است که از تاریخ جمعه  بیست و نهم ماه می در منطقه Le Marais در پاریس برای فروش ارائه شد.

ریحانا در مراسم پیش نمایش مجموعه اش در این باره گفت: این اتفاق لحظه ای تاریخی خواهد بود. واقعه ای مهم برای من و نسل من. برای من مهم بود که تمام لباسها کاملا روی اندام زیبا به نظر بیاید و هر نمونه اولیه ای که به نظر خوب بود را در سایز خودم سفارش می دادم  تا مطمئن شوم درلباسی که قرار است در مجموعه ام تولید شود،حس خوبی داشته باشم.

او از کت های دنیم اورسایز که از استایل های مورد علاقه اش است در این مجموعه غافل نشده بود.به گفته خودش همیشه از استایل های اورسایز مردانه خوشش می آمده و همیشه دوست داشته از قسمت مردانه برای خودش لباس انتخاب کند و به خاطر همین در اولین مجموعه اش از سیلوئت های اورسایز و گشاد استفاده کرده است.

خبر همکاری این خواننده معروف با LVMH بزرگترین مجموعه محصولات لوکس در دنیا، صنعت مد را حسابی شکه کرد. این حرکت نشانگر این موضوع است که یک خواننده پاپ نیز میتواند همپای طراحی توانا و با تجربه مانند نیکلاس گسکوییر مدیر خلاقیت لویی ویتون در دنیای طراحی و مد خود را مطرح کند.

 

 

 

 

 

درباره نویسنده

نیلوفر ترابنده

نیلوفر ترابنده

دیدگاهتان را بنویسید

Registration

رمز خود را فراموش کرده اید؟

تهران مدا