مراسم British Fashion Awards 2019

kassandra2550
نوشته شده توسط

 

مراسم British Fashion Awards  در آلبرت هال لندن و با میزبانی شورای مد بریتانیا برای بزرگداشت دستاوردهای مد در سالی که گذشت، برگزار شد. ریحانا به خاطر برند فنتی جایزه بخش urban lux را از آن خودش کرد.
بوتگا ونتا جایزه هر چهار بخشی را که نامزد دریافتش شده بود به خانه برد و به نائومی کمپبل جایزه Fashion icon اهدا شد.

کیت بلنچت به همراه آرمانی به مراسم فرش قرمز آمد. او پیراهنی به رنگ شیری و از تور طراحی‌شده توسط این طراح ایتالیایی ماهر، برای شرکت در مراسم انتخاب کرده بود. پیراهن او در قسمت یقه تور چین‌خورده بود و تزییناتی به رنگ نقره‌ای داشت که با کمربند ساتن همرنگ و کفش‌های پاشنه‌دار نوک‌تیز متالیک هماهنگ شده بود.


وینی هارلو مدل معروف کانادایی، بادی سوتی از ویوین وست وود پوشیده بود که یقه باز دکلته داشت و در قسمت پایین‌تنه در دو طرف تکه‌های چین‌دار به آن وصل شده بود.اون این لباس را با کفش‌های پاشنه‌دار گلبهی روشن و تزیین‌شده با کریستال از برند مانولو بلانیک هماهنگ کرده بود.

 

امیلی کلارک بازیگر معروف سریال بازی تاج‌و‌تخت، لباسی از مجموعه کوتور شیاپارلی انتخاب کرده بود. پیراهن میدی به رنگ زرد درخشان با دامنی پولک‌دار و آستین‌های بلند و دنباله داری که روی زمین کشیده می‌شدند و با پر تزیین‌شده بود.


رزی هانینگتون وایتلی مدل و هنرپیشه انگلیسی، پیراهنی دنباله‌دار و با یقه هالتر به رنگ طلایی و متالیک از برند بتگا ونتا انتخاب کرده بود و این استایل را با کفش‌های پاشنه‌دار بندی ساده و کلاتچی به رنگ طلایی هماهنگ کرده بود.


دوناتلا ورساچه یک پیراهنی ماکسی متالیک به رنگ صورتی از برند خودش پوشیده. آن این پیراهن را با کفش لژ دار است کرده بود .

 

خب مسلما ریحانا برای شرکت در این مراسم لباسی از برند خودش فنتی انتخاب کرده بود. یک است مونوکروم شامل یک پیراهن می‌دهی به رنک آبی روشن که در قسمت پشت با رشته های از کریستال‌های درخشان تزیین‌شده بود به همراه یک تونیک چند‌لایه از حریر که به صورت اشارپ روی شونه‌هاش انداخته بود. ریان‌ها این است را با کفش‌های نوک‌تیز سوات، همرنگ با لباسش است کرده بود.

 

نایومی کمپل مدل معروف افسانه‌ای، یک پیراهن دنباله‌دار باشکوه از الکساندر مک کویین پوشیده بود. پیراهنی سرتاسر سنگ دوزی شده که با کفش‌های جلوباز تزیین‌شده با کریستال‌های همرنگ با لباسش ست شده بود.


جولیا را برتز درحالیکه یک سرهمی شیک به رنگ مشکی و از پارچه مخمل از برند آرمانی به تن داشت روی فرش قرمز ظاهر شد. این سرهمی زیبا با کریستال‌های درخشان تزیین‌شده بود. جولیا لباسش را با کفش‌های نوک‌تیز مشکی براق و کلاتچ مخمل همرنگ با لباسش  هماهنگ کرده بود.

 

اما رابرتز خوانده و بازیگر امریکایی یک پیراهن میدی پولک‌دار به رنگ مشکی از برند اتیکو برای شرکت در مراسم انتخاب کرده بود. این لباس دکلته دنباله‌ای بلند داشت که روی زمین کشیده می‌شد. در قسمت دامن چند‌لایه چین داشت و با پر‌های سفید تزیین‌شده بود. اما این پیراهن را با کفش‌های مشکی پاشنه‌دار نوک‌تیز از برند جیمی چوز ست کرده بود.

درباره نویسنده

kassandra2550

دیدگاهتان را بنویسید

Registration

رمز خود را فراموش کرده اید؟

تهران مدا