مجموعه مردانه بهار تابستان DIOR 2020

kassandra2550
نوشته شده توسط

خانه مد دیور، مجموعه مردانه بهار تابستان ۲۰۲۰ را در هفته مد پاریس ارائه کرد. مجموعه‌ای که نتیجه همکاری با هنرمندی مثل Daniel Arsham و برند تجاری Rimowa را به نمایش درآورد. مجموعه‌ای که پلی بود میان گذشته و آینده. تلفیقی از آیتم‌های کلاسیک در‌کنار طراحی‌های نو و مدرن.
همکاری با دنیل ارشام، و نگاه ویژه او در به نمایش گذاشتن عنصر گذر زمان در طراحی صحنه، این مجموعه را ویژه‌تر کرده بود. مدل‌ها در فضایی از رنگ‌های خنثی ترکیب‌شده با تن‌های رنگی زنده مثل آبی، نارنجی و روی شن‌هایی بهرنگ صورتی قدم برمی‌داشتند.
مهمانان در هنگام ورود از شو رومی که شامل اتاقی مدل‌سازی شده از دفتر کار قدیمی کریستین دیور، ساعت و تلفن قدیمی او می‌شد، می‌گذشتند و وارد فضای اصلی می‌شدند.
برای مجموعه بهار- تابستان مردانه دیور، کیم جونز مدیر خلاق این برند، تمی را در‌نظر‌گرفته بود که در آن آیتم‌های کلاسیک و آیتم‌های جدید هر دو با نگاه به کوتور طراحی شده بودند. در‌حقیقت تم مجموعه برای این فصل نگاهی بود به ریشه و رویکرد خانه مد دیور.


توجه به قرار دادن عنصر‌های جدید در مجموعه را می‌شد در پیراهن‌های کتان چاپداری دید که به وسیله هنرمندان ژاپنی با دست طراحی شده بودند.
طراحی‌ها در این مجموعه همچنین شامل استایل‌های قدیمی‌تر دیور نیز می‌شد. مثل چاپ روزنامه‌ای که اولین بار توسط جان گالیانو در مجموعه بهار تابستان ۲۰۰۰ دیور ارائه‌شده بود.
جونز همچنین عنصر‌های برجسته از مجموعه‌های قبلی خود را نیز در این مجموعه ارائه کرده بود مثل کت‌های مورب و حمایل‌های دراپه از مجموعه بهار و پاییز ۲۰۱۹٫

Backstage at Dior Men’s Spring 2020


آرشام نیز در طراحی برخی از استایل‌ها دست داشت. تی شرت‌هایی با چاپ‌های ابر و بادی که با زیورآلات طراحی‌شده به دست طراح آمریکایی- ژاپنی یو آن کامل شده بودند.
قسمتی از نمایش نیز همکاری جدید دیور با برند کیف و چمدان Rimowa بود که حاصلش مجموعه‌ای شامل کوله‌پشتی، چمدان دستی، کیف دستی و چمدان مخصوص کابین بود.

درباره نویسنده

kassandra2550

دیدگاهتان را بنویسید

Registration

رمز خود را فراموش کرده اید؟

تهران مدا