مجموعه تعطیلات یا Resort  ۲۰۲۰ خانه مد شانل در گراند پالاس اینبار در ایستگاه قطار برگزار شد.

ویرجینی ویارد که اخیرا به مقام مدیر خلاقیت خانه مد شنل منصوب شده، بیشتر از سی سال در کنار کارل لاگرفیلد افسانه ای به فعالیت پرداخته بود و حال در نمایش اولین مجموعه انفرادی خود را به نمایش درآورد.

می توانیم حدس بزنیم که ارائه کردن این مجموعه برای ویارد مسئولیت سنگینی بوده چرا که می بایست در کنار ارائه ایده های خود به نقطه نظر ها و نگاه دو مهره اصلی این خانه مد، یعنی کوکو شنل و کال لاگرفلد نیز وفادار بماند.

نمایش این بار نیز در گراند پالاس، محلی که بسیاری از نمایش های شنل در آنجا ارائه شده است، برگزار شد.طی سالهای حضورش در خانه مد شنل، لاگرفلد همیشه به خاطر صحنه های نمایش ران وی خارق العاده اش که به مانند سکانسی از فیلم های سینمایی و یا تئاتری شگفت انگیز و… می ماند، زبانزد بوده است.

این بار برای نمایش Resort 2020ران وی ، ایستگاه قطاری به سبک Beaux بود و مدل ها در امتداد ریل قطار در ایستگاه قدم برمی داشتند.ویارد در طراحی این مجموعه در کنار وفادار ماندن به امضای خانه شنل یعنی ژاکت و کت های تویید، حال و هوای تازه ای به سبک لباس ها داده بود.او با آراستن برخی مدل ها با پاپیون های بزرگ، پیراهن های زیبا و کمربند های ظریف، قصد داشت تا حس زنانگی و ظرافت بیشتری را انتقال دهد.بعضی مدل ها یادآور استایل دهه ۸۰ بودند. کت هایی از جنس تویید با رنگ های درخشان و پررنگ، شلوار هایی تمام چاپ با لوگوی شنل و کمربند هایی باریک که به دور کمر گره خورده بودند.


گروهی دیگر شامل مجموعه ای از شلوارها و شلوارک های سفید و ژاکت های راه راه رنگارنگ بودند ومدل ها دستمال سرهایی به سبک ژاکلین کندی به سر بسته بودند که کاملا منتقل کننده حال و هوای تعطیلات و مسافرت بود.

 پیراهن های چین دار چند لایه با پارچه های چهارخانه و گلدار از دیگر مدل های طراحی شده برای این مجموعه بود که کاملا حال و هوای تعطیلات را به یاد می آورد.رنگ های پاستل، طوسی روشن و سفید از جمله رنگ های بودند که بیشتر در مجموعه نمایان بودند.


در انتها ویارد ترکیب رنگی کلاسیک شنل یعنی سفید و مشکی را در مجموعه ای از پیراهن های زیبا که روی آنها با گلهای برجسته تزیین شده بود به نمایش گذاشت.


درباره نویسنده

kassandra2550

دیدگاهتان را بنویسید

Registration

رمز خود را فراموش کرده اید؟

تهران مدا